Кольорові (Color) світлодіодні екрани

Cвітлодіодний екран в останній час став серйозною альтернативою для щитів та бордів. Сучасний рівень життя потребує більш динамічних форм реклами і  саме екран є оптимальним рішенням для зростаючих потреб споживачів.

  • Ми пропонуємо тонкі та легкі екрани для зовнішнього та внутрішнього використання;
  • Джерело світла: RGB-світлодіоди;
  • Товщина монтажної рами: 14 см;
  • Вага екрану: всього 18 кг/м.кв.

Модульнаrgb25 конструкція дозволяє змінювати формат та конфігурацію екрану за власним бажанням, полегшує монтаж та демонтаж, а також дає можливість виконувати сервісні роботи з фронтальної сторони (немає необхідності демонтувати екран).

В комплект поставки входить програмне забезпечення RGB Color Studio та RGB Led Player, що дозволяє створювати будь-які ролики-композиції та висилати їх на екран. Відображає ролики що створені на базі Adobe Flash CS3, Adobe Premiere і т.д. або інші відео файли.  Підтримує формати файлів: *.avi, *.bmp, *.mov, *.mpg, *.swf, *.wmp і т.д.

Одноколірні (Mono) світлодіодні екрани

mono gt

Одноколірні графічні світлодіодні дисплеї - перевірена альтернатива багатоколірним світлодіодним екранам. Ці графічні панелі демонструють анімацію і текст. Моделі доступні в одноколірному форматі - в червоних, жовтих, зелених і синіх тонах. Однорядкові дисплеї - чудовий засіб комунікації, що надає динамічну інформацію. Інтерес замовників до цих продуктів зростає, оскільки одноколірні світлодіодні дисплеї - це ефективне і економічне рішення. Одноколірні дисплеї дуже популярні завдяки широким можливостям використання і сучасній системі управління.

Використання світлодіодних екранів забезпечує динамічну подачу зовнішньої реклами, яка значно відрізняється від статичної стендової реклами. Цими дисплеями можна керувати, використовуючи локальну мережу або Інтернет.Індустріальні (Industrial) світлодіодні екрани

Індустріальні світлодіодні дисплеї призначені в tablo-resultatov-2більшості випадків для промислових, торгівельних, та спортивних комплексів, таких як автозаправки, СТО, вантажний та пасажирський транспорт, спортзал, стадіон, ринок, та банківських закладів.

 РА "ІнфоБокс"

+38 0342 525 575
+38 050 05 20 114
+38 067 342 24 00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Івано-Франківськ
вул. Гординського 4/3а

Наш канал на YouTube

chanYT

vkusnyashki